Ολο το πρόγραμμα του ΚΑΟΚ στην Β’ Εθνική!

0
14

Σε Αττική, Κόρινθο, Ηράκλειο και Κω θα γίνει, παράλληλα, το «τζάμπολ» στο νέο πρωτάθλημα του Νότιου Ομίλου της Β’ Εθνικής.
Η
αγωνιστική περίοδος 2017-2018 θα ξεκινήσει στις 8 Οκτωβρίου και
αναμένεται να ρίξει αυλαία στις 20 Μαΐου, με τη διεξαγωγή τριάντα
αγωνιστικών. Καταρτίστηκε το πρόγραμμα των αγώνων, μετά την κλήρωση που
έλαβε χώρα σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας, με τα ζευγάρια της
πρεμιέρας (08/10) να είναι τα εξής:
Ιπποκράτης Κω-Πανελευσινιακός
Κηφισιά-Ίκαρος Ν. Σμύρνης
Πανερυθραϊκός-Ιωνικός Νικαίας
Πρωτέας Βούλας-Δάφνη Δαφνίου
ΚΑΟΚ-Τρίτων
Παγκράτι-Κορωπί
Ηράκλειο-Διαγόρας Δρυοπιδέων
Μανδραϊκός-ΕΦΑΟΖ
Ολόκληρο το πρόγραμμα του Νότιου Ομίλου της Β’ Εθνικής 2017-2018.
1η αγωνιστική-08/10/2017
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2η αγωνιστική-15/10/2017
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
3η αγωνιστική-22/10/2017
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4η αγωνιστική-29/10/2017
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
5η αγωνιστική-05/11/2017
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
6η αγωνιστική-12/11/2017
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
7η αγωνιστική-19/11/2017
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
8η αγωνιστική-26/11/2017
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
9η αγωνιστική-03/12/2017
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
10η αγωνιστική-10/12/2017
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
11η αγωνιστική-17/12/2017
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
12η αγωνιστική-07/01/2018
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
13η αγωνιστική-14/01/2018
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
14η αγωνιστική-21/01/2018
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
15η αγωνιστική-28/01/2018
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
16η αγωνιστική-04/02/2018
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
17η αγωνιστική-11/02/2018
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
18η αγωνιστική-17/02/2018
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
19η αγωνιστική-25/02/2018
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
20ή αγωνιστική-04/03/2018
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
21η αγωνιστική-11/03/2018
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
22η αγωνιστική-18/03/2018
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
23η αγωνιστική-24/03/2018
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
24η αγωνιστική-01/04/2018
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
25η αγωνιστική-15/04/2018
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
26η αγωνιστική-22/04/2018
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
27η αγωνιστική-29/04/2018
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
28η αγωνιστική-06/05/2018
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
29η αγωνιστική-13/05/2018
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
30ή αγωνιστική-20/05/2018
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ