Δεν ακολουθήθηκε η νόμιμη διαδικασία μετά το Λουκέτο στα ΣΠΑΚ, καταγγέλλει ο Πρόεδρος του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Κορίνθου (video)
streetlife
Τις απόψεις τους για το τι μέλλει γενέσθαι για τους εργαζομένους των Super Market ΣΠΑΚ, μετά το ξαφνικό λουκέτο της 21ης Σεπτεμβρίου, εξέφρασαν με δηλώσεις τους ο Πρόεδρος του Εργατουπαλληλικού Κέντρου Κορίνθου Κώστας Κατεμής και η Πρόεδρος του σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν.Κορινθίας Ρεγγίνα Αντωνέλου.